Inimesel võib olla kokkupuuteid meie loodud süsteemidega kahel tasandil, sõltuvalt sellest, mis rollis ollakse. Ühed süsteemid on kasutamiseks ametnikele oma ülesannete täitmisel, teised aga on mõeldud kogu avalikkusele.
Esimese näiteks võib tuua viisade väljastamise ja kontrollimise, piirikontrolli teostamise, kodanikele dokumentide väljastamise süsteemi.
Meie poolt tehtud õppeinfosüsteemid on kasutusel enamuses Eesti kutse- ja kõrgkoolides õppetegevuse administreerimiseks. Neis süsteemides on kasutajateks nii õpilased kui õpetajad ja õppejõud, samuti ametnikud, instituutide töötajad, dekanaadid, õppeosakonna töötajad, raamatupidajad jne.
Samuti oli meie tehtud esineme versioon koolidesse sisseastumise infosüsteemist.
Eesti.ee projekt ettevõtjat puudutavas osas ei ole veel kuigi kaua kestnud, aga tasapisi hakkab see juba ilmet võtma. See portaal on kasutamiseks kõigile, kes Eesti riigi kohta mingis aspektis infot otsivad.
Elroni rongiliikluse planeerimist haldav süsteem on jällegi ettevõtte sisemiseks kasutamiseks. See võimaldab juhtida, millised rongid millises koosseisus kuhu ja millal sõidavad. Nii et sellest saavad kasu kõik Elroni reisijad.
Aastatel 2013 – 2019 oli kasutusel meie loodud tarbijakaitse infosüsteem, mis võimaldas kogu kaebuste läbivaatamise protsessi digitaalselt hallata. Sinna kuulus kaebuste elektrooniline esitamine, edasine menetlemine, komisjonide formeerimine jms. Ka kõik juhtumi juurde kuuluvad dokumendid käsitleti samas süsteemis. Seoses asutuste reorganiseerimise ja liitumistega on see süsteem nüüdseks kasutusest väljas.
Põhja-Eesti Regionaalhaigla jaoks oleme eri aegadel teinud mitmeid töid. Ühena neist tooksin välja vaktsineerimislahenduse, mis võimaldab PERHil digitaalselt hallata ja dokumenteerida kõiki nende pool teostatud immuniseerimisi. (link blogisse)